MAKIJAŻ PERMANENTNY

Wyjątkowo precyzyjna dokładność tworzenia i wykonywania naturalnego makijażu permanentnego.

Dobrze wykonany makijaż permanentny to perfekcja w doskonałości i lekkości makijażu. Odpowiednio dobrane kształty i kolory do wieku i urody pozwalają zgubić asymetrie, powodują że stajemy się atrakcyjniejsi i nikt nie domyśla się dlaczego.

W jaki sposób jest wykonywany?

Makijaż Permanentny jest zawsze wykonywany małymi krokami. Pracujemy wyłącznie w obrębie naskórka w którym nie występują naczynia krwionośne jak i receptory odczuwania bólu. Za pomocą igieł akupunkturowych, które nie powodują krwawienia i opuchlizny wprowadzane są najdelikatniekjsze pigmenty skaładające się z najdrobniejszych mikropigmentów i materiałów farmaceutycznych testowanych toksykologicznie oraz mikrobilogicznie.

Testowane zostały dermatologicznie, alergicznie i hipoalergicznie. Dzięki metodzie PUREBEAU można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub ustach. Taki makijaż wydobywa indywidualne piękno i podkreśla rysy naszej twarzy.

Czy niesie ze sobą ryzyko?

Wszystkie używane barwniki , igły i urządzenia do makijażu są dopuszczone do użytkowania na rynku Polskim, jak również spełniają wszystkie najwyższe standardy higieniczne. Na podstawie wieloletnich testów można śmiało stwierdzić, że makijaż permanentny wykonywany metodą PUREBEAU Mobile 1 nie jest związany z żadnym ryzykiem.

Czy zabieg sprawia ból?

Przy każdej ingerencji w skórę odczuwa się niewielki ból. Pracujemy delikatnie i tak staramy się przygotować skórę, żeby odczuwały Panie zaledwie mrowienie. Ból jest sprawą indywidualną, jedni czują go mocniej a drudzy nie czują prawie nic.

Jak długo się utrzymuje?

W zależności od typu i kolorystyki skóry makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 5 lat. Gdy zauważymy, że zaczyna blednąć możemy poddać się ponownemu zabiegowi i zabarwić go na nowo. Zaletą makijażu permanentnego jest to, że możemy w dowolnym czasie zmieniać nasz wizerunek.

Najnowsza technika gwarantuje dokładne i efektywne wykonanie makijażu permanentnego.

Wykonywane zabiegi:

- Brwi, korekcja brwi

- Brwi metodą włoskowatą (imitacja prawdziwego włosa)

- Zagęszczanie rzęs

- Klasyczna kreska na powiece górnej, dolnej

- Kontur ust

- Efekt wypełnionych ust (cieniowanie)

- Korekta po złym wykonaniu makijażu permanentnego

Zalety urządzenia MOBILE 01:

- Mikrobarwienie

- Makijaż Permanentny

- Tatuaże

- Barwienie medyczne (retuszowanie blizn)

- Laser do pielęgnacji PRZED i PO zabiegu